Jakie pamiątki wykonuję?

 Witaj :)

Poniżej znajduje się kilka informacji na temat pamiątek :)

1. Każda pamiątka jest jedyna w swoim rodzaju, nie produkuję ich masowo. Najczęściej nie ma możliwości zamówienia identycznej, jak ta, której zdjęcie jest opublikowane na stronie. Może to być inspiracja dla tej, którą wykonam dla Ciebie :)

2. Możesz wybrać kolor, ogólny motyw, kształt, ale ostateczny wygląd pamiątki będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Często tuż przed pokazaniem jej Tobie jeszcze do doklejam, aby całość prezentowała się jak najlepiej :)

3. Wszystkie pamiątki to rękodzieło - a rękodzieło nie jest idealne :) Masz wrażenie, że kąt lekko uciekł albo kwiat ma jeden płatek mniejszy od reszty? Może tak się zdarzyć :)

4. Pamiątki wykonuję wtedy, gdy mam na to czas - dlatego proszę, nie miej mi za złe, jeśli odmówię stworzenia czegoś dla Ciebie. Bardzo rzadko, ale jednak czasem mogę odmówić :)

5. Nie kopiuję innych - nie zrobię czegoś na podstawie zdjęcia z internetu :)


Jakie pamiątki wykonuję?

1. Kartkę do koperty - płaska, bez kwiatów.

2. Kartki do pudełek. 

Pamiątka jest ozdobiona z przodu profesjonalnym papierem scrapbookingowym, wycinankami, kwiatami, listkami i różnymi dodatkami, które sprawiają, że jest wyjątkowa.

A. Kartkę do pudełka bez ozdobnego wnętrza (w środku są jedynie życzenia. Kartka otwiera się jak zeszyt). 

B. Kartkę do pudełka z ozdobnym wnętrzem (otwiera się jak okiennice. Na środku są życzenia, a po bokach ozdobne motywy.)

3. Eksplodujące pudełko - zaskakujące w środku. Bardzo ozdobne, z efektem wow!

Pudełko ma otwierane wieczko, po jego otwarciu ścianki opadają na dół i ukazuje się wnętrze. Ścianki są ozdobione wycinankami, życzeniami. Na środku znajduje się motyw dopasowany do uroczystości.


Na jakie okazje robię pamiątki?

Ślub, Chrzest Św., Komunia Św., Bierzmowanie... (inne uroczystości religijne)

Urodziny, imieniny, rocznice... (inne jubileusze i uroczystości rodzinne)

Przejście na emeryturę, urodzenie dziecka, obrona pracy dyplomowe, Dzień Nauczyciela... (każda okazja jest dobra, aby podarować komuś, coś wyjątkowego :) )


Zapraszam :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo:)