wtorek, 27 maja 2014

Zaległości:/

Witam wszystkich serdecznie:)

Dzisiaj krótko, z wiadomością do osób, które czekają na coś z mojej strony - w piątek wszystko wyślę.
Pomijając pracę  - rok szkolny się kończy i wieczorami przychodzą krasnale, 
które się nie uczyły poprzednie 9 miesięcy i nagle mają "to, to i to do zdania a to, to i to do poprawienia, bo im wychodzi prawie 2". I nagle jest 22, a mąż wstaje o 5 do pracy, więc nie chcę go denerwować stukaniem w klawiaturę, bo mnie w końcu zamorduje, a jeszcze trochę chcę pożyć;)
Ale w piątek mam urlop, tak że zajmę się tym, co obiecałam.
Pozdrawiam i dziękuję, że mnie odwiedzacie.

3 komentarze:

 1. Nie ma pośpiechu. Ja wiem, że w szkole teraz jest właśnie taki dziwny czas bo ucze matematyki i fizyki. Znajdziesz czas, to zrobisz :-) Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj. Powiem szczerze że przychodzę z małą proźbą - czy ja tez mogłabym liczyć na logo z Twojej strony, ? Jesteś niesamowita w tym co robisz, a jeżeli chodzi o twój blog chętnie zostanę tu na dłużej . Pozdrawiam cię serdecznie i zapraszam do mnie w odwiedziny:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj. e tam niesamowita, zaczynam dopiero się tym zajmować, a tak naprawdę na razie się tym bawię, gdy mam czas, na razie z czasem naprawdę mam krucho, dlatego napisz proszę przez formularz kilka słów o tym logo, pomysły, kolory itd. a ja spróbuję coś stworzyć;) tylko naprawdę chcę podkreślić, że ja się tym zupełnie amatorsko zajmuję i jest wiele dziewczyn, które robią to dużo lepiej i sprawniej, np. tutaj jest profesjonalistka http://szymkowerobotki.blogspot.com/. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie:) również będę chętnie wpadać do Ciebie:)

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawione słowo:)